021-41704

info@loca.ir

تهران امير آباد شمالي روبروی بیمارستان قلب کوچه دانش ثانی پلاک 69 طبقه 3 غربی کد پستی: 1413675437

روز هاي شنبه تا چهار شنبه ۹:۳۰ لغايت ۱۸:۰۰ روز هاي پنج شنبه ۹:۳۰ لغايت ۱۳:۳۰

قوانین و مقررات گارانتی

شرایط و ضوابط گارانتی لوکا

کارت گارانتی 18 ماهه نقره ای

پوشش ایراد های عملکرد دستگاه را گارانتی لوکا به مدت 18 ماه را پوشش میدهد و تا 5 سال خدمات پس از فروش

گارانتی یکساله بدنه

آسیب های تحت پوشش ضربه ،شکستگی،آبخوردگی ،و نوسان برق

گارانتی یکساله بدنه و گارانتی 18 ماهه

آسیب های تحت پوشش ضربه ،شکستگی،آبخوردگی ،و نوسان برق بعلاوه پوشش ایراد های عملکرد دستگاه را گارانتی لوکا به مدت 18 ماه را پوشش میدهد و تا 5 سال خدمات پس از فروش

گارانتی یکساله بدنه و گارانتی 24 ماهه

آسیب های تحت پوشش ضربه ،شکستگی،آبخوردگی ،و نوسان برق بعلاوه پوشش ایراد های عملکرد دستگاه را گارانتی لوکا به مدت 24 ماه را پوشش میدهد و تا 5 سال خدمات پس از فروش

نکته مهم:

در صورت افزایش قیمت دستگاه تحت پوشش گارانتی بدنه لوکا به دلایل مختلف از قبیل نوسانات ارز، تعرفه گمرکی، عدم تعادل بین عرضه و تقاضا، مالیات وعوارض خریدار گارانتی بایستی با مراجعه به نمایندگان و یا تماس با شرکت نسبت به پرداخت مابه تفاوت حق گارانتی و صدور الحاقیه اقدام فرماید در غیر اینصورت مبلغ خسارت بر مبنای نسبت ضریب تغییر قیمت محاسبه و پرداخت میگردد

نحوه تعیین خسارت

بند یک خسارت کلی:زمانی که دستگاه با وقوع حادثه یا به صورت کامل از بین رفته باشد و یا به نحوی آسیب دیده باشد که مجموع هزینه های تعمیر و تعویض قسمتهای آسیب دیده برابر یا بیشتر 60% قیمت روز دستگاه باشد در این حالت خسارت پرداختی بر مبنای مبلغ مندرج در گارانتی بدنه با کسرفرانشیز محاسبه و پرداخت می گردد.

بند دو خسارت جزئی: خسارتهایی که مشمول تعریف مندرج در بند یک نباشد خسارت جزئی می باشد در این حالت خسارت پرداختی بر مبنای هزینه تعمیر(قیمت روز لوازم و قطعات مصرفی+دستمزد مطابق نرخ اتحادیه) با کسرفرانشیز محاسبه و پرداخت می گردد

نکته مهم: مطابق ماده 10 قانون بیمه2در صورت افزایش قیمت دستگاه تحت پوشش گارانتی بدنه لوکا به دلایل مختلف از قبیل نوسانات ارز، تعرفه گمرکی، عدم تعادل بین عرضه و تقاضا، مالیات وعوارض خریدار گارانتی بایستی با مراجعه به نمایندگان و یا شرکت نسبت به پرداخت ماوتفاوت حق گارانتی و صدور الحاقیه پس از بازدید مجدد دستگاه اقدام فرماید در غیر اینصورت خسارت بر مبنای نسبت ضریب تغییر قیمت محاسبه و پرداخت میگردد.

ضریب تغییر قیمت:قیمت روز دستگاه/قیمت دستگاه قید شده در گواهی گارانتی بدنه

خسارت پرداختی:فرانشیز-(ضریب تغییر قیمت*هزینه تعمیر دستگاه)

فرانشیز:

فرانشیز ناشی از خسارت کلی و جزئی 30% می باشد.

ابطال و عدم پوشش بیمه:

* با پرداخت خسارت(خسارت کلی/ خسارت جرئی) گارانتی بدنه از درجه اعتبار ساقط می گردد.

1. هرگونه تعمیر توسط افراد غیر مجاز به غیر از مراکز رسمی گارانتی، موجب ابطال گارانتی بدنه می گردد و یا خساراتی که به عمد به دستگاه وارد گردد.

2. هرگونه خسارت وارده به شارژر و باطری و لوازم جانبی تحت پوشش گارانتی بدنه نمی باشد.

3. سرقت، مشکلات نرم افزاری ،سخت افزاری و یاهرگونه خساراتی که منشاء آن جزء خطرات تحت پوشش مندرج در تعهد گارانتی بدنه نباشد.

4: اطلاعات مشتری در صورت بروز ضربه و شکستگی پس از تعمیر و یا تعویض قطعات دستگاه اگر بر روی اطلاعت تاثیر گذاشته باشد نماینده و یا شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته نخواهد داشت . و مشتری خودش می بایست از گرفتن بک اپ نرم افزار و اطلاعاتش از قبل اقدام نماید.

5. در صورت خسارت دیدن مورد گارانتی بدنه در طی زمان تضمین ،شرکت متعهد می گردد پس از 15روز کاری (پنجشنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی کشور شامل روز کاری نمی باشد) دستگاه را تحویل و یا با هماهنگی با مشتری تعامل داشته باشد که نهایتا منجربه رضایت کامل مشتری شود.

6.عدم تایید کارشناسی، دستگاه های رفرش،تقلبی، طرح اصلی (کپی) ،دستگاه های کارکرده و دست دوم، آسیب هایی که از عمد به دستگاه وارد شود ،باز شدن دستگاه خارج از مراکز معتبر،خرابی دگمه اثر انگشت شامل گارانتی بدنه لوکا نمی گردد.

تعهدات مشتری:

1:مسئولیت حمل و یا ارسال دستگاه تا مرکز خدمات و یا شرکت بعهده مشتری میباشد.

2:هزینه ایاب و ذهاب دستگاه از نمایندگی مرکز خدمات (شرکت) و بلعکس بعهده شرکت میباشد.

* گارانتی بدنه لوکا فقط موارد ذکر شده را تحت پوشش قرار می دهد و موارد گارانتی کارکرد به شرکت گارانتی کننده مرتبط است.

*طبق قانون اتحادیه صنف موبایل ، تعویض گوشی معیوب تا 48 ساعت پس از خرید به عهده فروشنده میباشد.

مدت گارانتی بدنه: شروع زمان گارانتی بدنه از24ساعت بعد از تائید کارشناسی درسایت مربوطه و دریافت کدآغاز خواهد شد و اتمام آن بمدت یک سال شمسی بعد ازآن اعتبار خواهد داشت.

قوانین و شرایط گارانتی لوکا ویژ عموم دستگاه ها

 • در ابتدا لازم به ذکر است جهت استفاده از خدمات پس از فروش، نگهداری رسيد خدمات، الزامیست؛ زيرا دارنده ی آن، صاحب کالا يا نماينده ی وی محسوب می‌شود.
 • همچنین، خدمات گارانتی لوکا هيچ گونه مسئوليتی نسبت به تهيه نسخه پشتيبان ندارد و حفظ اطلاعات شخصی، مشکلات نرم افزاری و یا سیستم عامل برعهده خریداران می باشد.
 • تشخیص درست عیوب دستگاه برعهده ی کارشناسان مرکزخدمات گارانتی لوکا است.
 • بررسی تطابق شرايط گارانتی با وضعيت فعلی دستگاه مشتری در طول دوره گارانتي، صرفا به عهده کارشناس مرکز خدمات لوکا سرویس است.
 • اشکالات ظاهری دستگاه از جمله خط و خش، شکستگي(عمدی، ویا گونه ای باشد که به کارکرد دستگاه لطمه ای وارد نشده باشد) و تغيير رنگ بدنه در زمان تحويل با هماهنگی مشتری ثبت می‌شود.
 • در زمان تحويل دستگاه، ارائه کارت گارانتی معتبر الزامی است. در غير اين صورت هزينه تعميرات طبق فاکتور از مشتری دريافت خواهد شد.
 • اشکالات نرم‌افزاری مشمول گارانتی نیست و در صورت نصب هر گونه نرم‌افزار، هزينه آن طبق فاکتور از مشتری دريافت خواهد شد.
 • هر گونه تغيير در کارت گارانتی، گواهی گارانتی بدنه و يا سريال مندرج روی دستگاه و يا داخل آن، موجب ابطال گارانتی و گواهی خسارت خواهد شد.
 • تعمير و تغيير توسط کارشناسان غير از مرکزخدمات گارانتی لوکا موجب ابطال گارانتی و خسارت فیزیکی دستگاه مورد نظر خواهد شد.
  • خدمات پس از فروش 18 ماهه گارانتی لوکا سرویس فقط مخصوص آیفون های گارانتی لوکا سرویس می باشد و احتساب تاریخ گارانتی دستگاه بروری کارت گارانتی ذکر شده است .
  • لوازم جانبی های تأمین شده توسط این مجموعه از خدمات پس از فروش گارانتی لوکا سرویس برخوردار نیستند و تنها محصولات اصلی مانند آیفون، آیپد، ... شامل این امتیاز می باشند.
  • جهت افزایش طول عمر باتری دستگاه از به کار بردن کابل‌های غیر استاندارد خودداری فرمایید.
  • به دلیل تنوع در انواع شارژرهای موجود در بازار که با آمپرهای مختلف عرضه می‌گردد، جهت شارژ نمودن دستگاه خود ترجیحاً از آداپتور استاندارد همراه با محصول و یا شارژرهای مورد تائید شرکت Apple استفاده نمایید.
  • هنگام اتصال ادوات موسیقی با مبدل‌های استاندارد دقت شود که آسیب و شکستگی مبدل باعث اتصال الکتریکی مخرب نگردد.
  • جهت افزایش طول عمر باتری دستگاه‌ های iPhone,MacBook,AirPod ،iPad،iPod,Apple Watchو حداکثر تا دو ساعت و دیگر دستگاه‌های قابل شارژ را حداکثر تا سه ساعت شارژ نمایید.
  • عدم استفاده از دستگاه در هنگام شارژ باعث افزایش طول عمر باتری دستگاه می گردد.
  • سیم‌کارت‌های پانچ شده غیر استاندارد باعث آسیب‌رسانی به درگاه سیم‌کارت می‌شود. لذا توصیه می‌شود از سایزهای مختلف سیم‌کارت که توسط اپراتورها عرضه می‌شود، استفاده نمایید.
  • در صورت پذیرش دستگاه توسط گارانتی لوکا سرویس ، زمان نگهداری کالا نزد این مجموعه، دوهفته می باشد و گارانتی لوکا سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال نگهداری دستگاه، پس از این زمان نخواهد داشت.
  • مدت تعویض 10 تا60 روز کاری پارت نامبر گوشی تعویضی EA ( پارت نامبر دبی ) می باشد.کابل، شارژر و باتری شامل گارانتی نمی باشد.

   شرایط گارانتی 18ماهه لوکا سرویس شرکت آیمن شبکه آرون ویژه محصولات آپل

   این ضمانت شامل عدم کارکرد صحیح گوشی به دلیل مشکلات مخابراتی نمی باشد. این ضمانت نامه شامل لوازم جانبی از قبیل کاور ، شارژر ، هندزفری ، هدفون ، باتری ، کارت حافظه و دیگر متعلقات نمی گردد. قبل از ارائه گوشی برای خدمات ، لطفا هرگونه اطلاعات شخصی شامل دفترچه تلفن ، پیامهای کوتاه ، عکس و فیلم را از گوشی پاک نمایید.همچنین سیم کارت و کارت حافظه رانیز از دستگاه خارج نمایید. خدمات در صورت نگهداری و بازیابی اطلاعات و همچنین کارتها مسئولیتی نخواهد داشت.

   مشتریان محترم توجه داشته باشند که تاریخ گارانتی مدت زمانی است که روی کارت گارانتی ذکر شده و این تاریخ گارانتی ربطی به تاریخ خرید یا فاکتور فروشگاه ندارد

   کاربر گرامی چنانچه مشتری فعلی ما هستید و یا قصد خرید از گارانتی لوکا سرویس را دارید، خواهشمندیم تمام شرایط خدمات پس از فروش را مطالعه فرمایید. خرید دستگاه با خدمات پس از فروش گارانتی لوکا سرویس به ‌منزله پذیرفتن تمامی موارد ذیل می‌باشد.

   • استفاده ، نگهداری و یا هرگونه کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی
   • خرابی به دلیل استفاده از هرگونه وسایل جانبی ویا غیر استاندارد تایید نشده از سوی شرکت
   • اقدام به سرویس ، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر مجاز خارج از مراکز مجاز گارانتی لوکا سرویس
   • شکستگی، اثرات ضربه خوردگی و یا هرگونه تماس با مایعات و رطوبت خوردگی دستگاه
   • مخدوش شدن یا دستکاری شماره سریال (IMEI) در کارت گارانتی و یا در محصول
   • نصب هرگونه نرم افزار و برنامه تایید نشده توسط شرکت مانند سیبچه سیب اپ و ریستور کردن و آپدیت ios خارج از مراکز تخصصی و....
   • فراموشی Apple ID، مشخصات آن و یا رمز ورود آن به عهده مشتری می باشد و شامل گارانتی نمی باشد(icloud)
   • در صورت فعال بودن گزینه Find my iPhone در روی دستگاه به عهده مشتری می باشد و شامل گارانتی نمی باشد.
   • گارانتی محصول تنها شامل محصول بوده و اقلام از قبیل باطری،شارژر، کابل و مواد مصرفی و غیره شامل آن نمی‌باشد.
   • همراه داشتن کارت گارانتی و فاکتور فروش مورد تایید گارانتی لوکا سرویس هنگام مراجعه به مراکز خدمات الزامی می باشد.
   • مدل، شماره سریال و مدت‌ زمان درج شده بر روی کارت گارانتی لوکا سرویس می‌بایست با اطلاعات مندرج بر روی جعبه مطابقت داشته باشد؛ در غیر این صورت کالای شما شامل خدمات پس از فروش نمی‌گردد.
   • چنانچه دستگاه نیاز به تعویض داشته و یا به دلیل ایراد سخت افزاری خاموش باشد، همراه داشتن کارت خدمات پس از فروش و جعبه دستگاه مربوطه هنگام مراجعه به مراکز خدمات الزامی می باشد. همچنین لازم به ذکر است هزینه ارسال و دریافت دستگاه جهت هرگونه خدمات به عهده مشتری می باشد.
   • گارانتی لوکا سرویس هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال حفظ اطلاعات ذخیره‌ شده بر روی دستگاه ندارد، بنابراین لطفاً قبل از مراجعه، از داشتن نسخه پشتیبان اطلاعات خود اطمینان حاصل فرمایید.
   • هرگونه خدمات نرم ‌افزاری مانند بازیابی اطلاعات، پشتیبان گیری اطلاعات، به غیر از بروز رسانی و نصب سیستم‌عامل دستگاه خدمات پس از فروش شده در صورت درخواست مشتری، مشمول پرداخت هزینه می‌گردد.
   • تعداد پیکسل سوخته کمتر از ۴ عدد طبق استاندارد شرکت Apple سالم تلقی می‌گردد و اگر تعداد پیکسل‌های سوخته بیش از ۴ عدد باشد شامل خدمات پس از فروش می‌گردد.
   • هرگونه صدمه به دستگاه مانند شکستگی صفحه‌نمایش، آسیب‌دیدگی بدنه و یا اثرات ضربه به روی دستگاه که هنگام انتقال توسط پست، پیک و شرکت‌های حمل‌ونقل به وجود آید دستگاه را از خدمات پس از فروش خارج می‌ کند.
   • باتری‌های خراب مانند باتری‌های از حالت استاندارد خارج‌شده و بادکرده از خدمات پس از فروش خارج می‌گردد. کاهش کارایی باتری بر اثر استهلاک تدریجی به علت عدم رعایت دستورالعمل‌های درج‌شده توسط شرکت Apple به‌عنوان خرابی باتری تلقی نمی‌ شود.
   • تعویض کلیه محصولات شرکت Apple به‌ غیر از لوازم جانبی در خارج از ایران، از طریق شعب خدمات مجاز شرکت Apple صورت می پذیرد، بدین ترتیب تحویل کالای موردنظر حداکثر 45 روز کاری به طول می‌انجامد که طبق زمان ثبت فعال سازی در سایت اپل به مدم 11 ماه معتبر بوده و فقط تعویض در این فاصله زمانی قابل قبول میباشد.
   • پذیرش دستگاه با خدمات پس از فروش گارانتی لوکا سرویس با بررسی و تائید نهایی کارشناسان این مجموعه صورت می‌گیرد.
   • لطفاً در حفظ کارت خدمات پس از فروش گارانتی لوکا سرویس کوشا باشید زیرا المثنی صادر نخواهد شد.
   • مجموعه گارانتی لوکا سرویس در قبال گوشی هایی که به صورت مسافری از مبادی گمرک وارد ایران شده است. فقط از نظر سخت افزار تحت پوشش قرار می دهد. لازم به ذکر است طرح رجیستری به عهده فروشنده این اجناس می باشد.

   شرایط ابطال خدمات پس از فروش:

   • هرگونه حادثه مانند آتش ‌سوزی، آبدیدگی، ضربه خوردگی و خارج شدن از حالت استاندارد فیزیکی اولیه دستگاه
   • اختلال در عملکرد دستگاه به علت ورود رطوبت و گرد و غبار
   • هرگونه شکستگی درگاه شارژ، درگاه سیم‌ کارت، جک هدفون، دکمه‌ها، LED، دوربین و فلش دوربین
   • لکه‌های سفید و مشکی که در صفحه‌نمایش بر اثر ضربه خوردگی و فشار غیر استاندارد به وجود آمده باشد
   • استفاده از ولتاژ نامناسب و خارج از استاندارد درج ‌شده در وب ‌سایت شرکت Apple، هرگونه نوسانات برق و شوک الکتریکی، خرابی ناشی از اتصال دستگاه به لوازم جانبی غیرمجاز ، باز کردن دستگاه توسط افراد غیرمجاز و غیر کارشناس
   • نبود هولوگرام گارانتی لوکا سرویس ، عدم تطابق شماره‌ سریال یا IMEI با سریال مندرج بر روی خدمات پس از فروش گارانتی لوکا سرویس
   • نصب هرگونه نرم‌افزار غیرمجاز مانند Jailbreak، نرم‌افزارهای راه‌ انداز سیستم و برنامه غیر اورجینال که موجب اختلال در عملکرد دستگاه گردد
   • انقضاء مدت زمان خدمات پس از فروش
   • نبود اطلاعات لازم برای برداشتن Apple ID وارد شده در iCloud دستگاه مورد نظر با خدمات پس از فروش گارانتی لوکا سرویس در هنگام پذیرش

   توجه:2سرقت دستگاه یا لوازم جانبی نیز شامل خدمات پس از فروش نمی باشد.

   توصیه‌های مهم:


 • قوانین گارانتی بدنه لوکا

  آسیب های تحت پوشش گارانتی بدنه لوکا:

  • کالا های تحت پوشش گارانتی بدنه لوکا شامل موبایل ، تبلت ،لب تاپ ،All in one ،ساعت های هوشمند ،تلویزیون ،ماشین های اداری ولوازم دیجیتال شامل آسیب های غیر عمد از قبیل شکستگی، نوسات برق (سوختگی)، ضربه‌ و آب‌خوردگی است.

  مواردی که تحت پوشش گارانتی بدنه لوکا نمی باشند:

  • عدم تایید کارشناسی ،سرقت ، خط و خش و فرورفتگی ناشی از استهلاک، استفاده نا صحیح وآسیب عمدی،دستگاه های کارکرده، رفرش، کپی ، تقلبی ، دستگاه هایی که که بیش از دوسال از آخرین تولید آن میگذرد ،مشکل رجیستری ،آنتن دهی دستگاه و ایراداتی که تحت پوشش گارانتی کارکرد دستگاه می باشد، از کار افتادن دکمه هوم یا اثر انگشت که توسط کارشناسان گارانتی لوکا مشخص خواهد شد را شامل نمی‌شود.
  • گارانتی بدنه لوکا کاملا از آسیب های تحت پوشش گارانتی مجزا است و مواردی را که تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرد، طبق شرایط مندرج روی گارانتی بدنه لوکا پوشش خواهد داد.
  • برای استفاده از خدمات لوکا سرویس به همراه داشتن اصل کارت شناسایی الزامی خواهد بود.
  • حفظ اطلاعات موجود بر روی دستگاه آسیب‌دیده فیزیکی معمولا امکان‌پذیر نیست و این مرکز نسبت به حفظ یا بازگردانی آن مسئولیتی نخواهد داشت.
  • مشتريان گرامي مي‌توانند در صورت بروز حادثه تحت شرايط مذکور، دستگاه را به مرکز خدمات گارانتی لوکا ارسال یا مراجعه کنید و اگر آسیب مورد نظر به تایید کارشناسان دفتر مرکزی نرسد هزینه های ارسال و دریافت بعهده مشتری میباشد از این خاطر پیشنهاد میشوداز طریق نمایندگی های سراسر کشور اقدام به ارسال نمایید بدین دلیل که تایید آسیب تحت پوشش توسط نماینده مورد تایید می باشد.
  • در صورت تعویض دستگاه توسط شرکت گارانتی کننده ، ضمانت نامه بدنه برای دستگاه جدید معتبر نخواهد بود خواهشمند است با مراجعه مجدد به گارانتی لوکا سرویس و انتقال ادامه زمان خدمات تحت پوشش را حضورا برای دستگاه جدید اقدام نمایید. در این خصوص لازم است از شرکت گارانتی نامه تعویض دستگاه گرفته شودو دستگاه جدید بهمراه کارت شناسایی معتبرو برگه ضمانت نامه و یا کارت ضمانت بدنه به دفتر مرکزی گارانتی لوکا مراجعه نمایید.
  • هرگونه تعمیر توسط افراد غیر مجاز به غیر از مراکز رسمی ارائه دهنده گارانتی موجب ابطال ضمانت نامه می گردد.
  • سرقت ، مفقودی و مشکلات نرم افزاری و هرگونه خساراتی که منشاء آن جزء خطرات تحت پوشش مندرج در تعهدضمانت نمی باشد.
  • خسارتهایی که از عمد توسط مشتری به دستگاه وارد شود که توسط کارشناسان شرکت تشخیص داده شود.
  • خسارت ناشی از ایراد فنی در قطعات الکترونیکی و کلیه مواردی که تحت پوشش شرکت گارانتی کننده دیگری می باشد در صورتی که فقط گارانتی بدنه لوکا شده باشد.
  • طبق قانون اتحادیه صنف موبایل و کامپیوتر ، تعویض دستگاه معیوب پس از خرید توسط مشتری تا ۴۸ ساعت به عهده فروشنده میباشد.
  • از کار افتادن دکمه هوم و یا اثر انگشت تحت پوشش گارانتی بدنه نمی باشد.
  • عدم تاید کارشناسی توسط کارشناسان (بدلیل اینکه پس از پرداخت،ضمانت نامه را میتوان چاپ و تحویل مشتری نمایند در صورتی که تایید کارشناسی نگردد ضمانت نامه فاقد ارزش می باشد و مبلغ می بایست عودت گرددبه مشتری و نماینده)

موارد تخلف و یا عدم پوشش گارانتی بدنه که مستقیما فروشنده آن کالا را متعهد می سازد:

 • دستگاه های رفرش،تقلبی، طرح اصلی (کپی) ، مورد دار ،ایراد دار، سرقتی ، مشکلات رجیستری و قاچاق،بدون گارانتی،دستگاه های کار کرده، دستگاه هایی که بیش از دو سال از تاریخ آخرین تولید آن گذشته باشد.
  • ارزش روز دستگاه برابر است با قیمت روز دستگاه (حداکثر تا مبلغ مندرج در گواهی گارانتی بدنه) در بازار با کسر میزان فرسودگی دستگاه .

   ارزش روز دستگاه

   شرکت در خصوص مورد زیر تعهدی نخواهد داشت :

   • جرائم حقوقی وکیفری و همچنین مجازاتهای قابل خرید مشتری.

   بهاء ضمانت نامه

   • بهاء ضمانت نامه دریافتی از مشتری مطابق تعرفه شرکت که در فرم چاپی ضمانت نامه صادره قرار دارد دریافت می شود. و قابلیت استعلام بهاء ضمانت نامه در وب سایت وجود دارد بخش تعرفه ضمانت نامه.

   شروع و پایان تعهدات شرکت

   • درصورت فروش موضوع این قرارداد به اشخاص حقیقی و یا حقوقی،شروع زمان گارانتی بدنه از ۲۴ساعت بعد از تاریخ ثبت درسایت مربوطه و دریافت کدآغاز خواهد شد و اتمام آن بمدت یک سال شمسی بعد ازآن اعتبار خواهد داشت . ( این موضوع می بایست صراحتاً به مشتری اعلام گردد) .
   • شرکت فقط متعهد خسارت برای دستگاههایی است که در فاصله بین تاریخ شروع و انقضاء این ضمانت نامه صادرشده می باشد.

   خطرات و آسیبهای تحت پوشش

   جبران خسارت وارده به مورد ضمانت نامه بدنه مربوط به شرح زیر در تعهدگروه گارانتی لوکا سرویس خواهد بود:

   • آب دیدگی (نفوذ مایعات به داخل اجزای دستگاه)
   • ضربه و شگستگی
   • صدمات ناشی از نوسان برق(به تشخیص فقط دفتر مرکزی )

   مهلت و نحوه پرداخت خسارت

   • گروه گارانتی لوکا سرویس(شرکت)موظف است حداکثر تا ۱۵روز کاری بعد از تکمیل مدارک توسط مشتری و توافق طرفین در خصوص مبلغ آن خسارت را پرداخت و یا دستگاه را تعمیر و به مشتری تحویل دهد ، در خصوص موارد استثنا که قطعه خاصی در شرکت و یا ایران موجود نباشد حد اکثر ظرف مدت یکماه کاری شرکت موظف است نسبت به پرداخت خسارت کلی گارانتی بدنه اقدام نماید.

   مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده خسارت

   در صورت خسارت دستگاه مشتری با در دست داشتن مدارک زیر به مراکز خدمات پس از فروش نمایندگی ها مراجعه کند:

   • اصل بیمه نامه با مهر نمایندگی(ضمانت نامه بدون مهر فاقد اعتبار می باشد)
   • اصل فاکتور خرید
   • کپی کارت ملی مشتری
   • دستگاه آسیب دیده
   • تکمیل فرم پذیرش دستگاه و درج نحوه آسیب دیدن دستگاه با امضاء مشتری.

   تعاریف و کلیات

   نماینده:

 • فروشگاه یا شرکتی است که از سوی شرکت حق صدور گارانتی بدنه (بیمه بدنه) برای مشتری را دارد و عمل او مصداق اقدام شرکت است و تعهدات او به مشتری در حدود تعریف شده مصداق اقدام شرکت است و طی حکمی که به آن شخص ارائه شده و میبایست در محل ارائه محصولات خود نصب نماید به رویت مشتری برسد.

  ضمانت نامه بدنه یا گارانتی بدنه :

 • ورقه ای متحد الشکل است که از سوی شرکت یا نماینده وی صادر می شود و برای دارنده آن حقوقی مطابق آنچه در ضمانت نامه بدنه ذکر شده است ایجاد می کند در برخی موارد که فروش دستگاه ها از طریق خود شرکت صورت می پذیرد کارت گارانتی بدنه حکم واحدی را مانند برگه شمانت نامه دارد.

  مشتری:

 • شخصی است که با خرید خدمات گارانتی بدنه دستگاه الکترونیکی خود را در قبال حوادث ، خرابی ها و سایر تعهدات مندرج در گارانتی بدنه از خدمات استفاده مینماید را مشتری می گویند.

  فروشنده:

 • به شخصی گفته میشود که در مجموعه نماینده مسئولیت صدور ضمانت نامه از پنل مختص به خودش را دارد به اصطلاح فروشنده می باشد.