مزیت گارانتی بدنه گروه لوکا سرویس در چیست و چه تفاوتی با دیگر شرکت ها دارد ؟

گارانتی بدنه یا ضمانت نامه بدنه در واقع قراردادی یا تعهدی است که گارانتی دهنده ، متعهد می گردد چنانچه آن کالا در مدت زمان معین که در ضمانت نامه (گارانتی) نیز قید گردیده دچار نقص یا ایرادی گردد بدون اخذ وجهی آنرا تعمیر کند (بدون گرفتن اجرت تعمیر و هزینه قطعات) و در صورتی که ایراد وارده اساسی باشد با دستگاه نو تعویض نماید. گروه لوکا سرویس بدون قید و شرط و با نگاه آسایش و اطمینان خاطر مشتری پروسه گارانتی را طراحی و مدیریت میکند به گونه ای که خریدار در کمترین زمان ممکن در صورت نیاز به خدمات مربوطه را دریافت میکند.

مزیت گارانتی بدنه ( خسارت بدنه ) لوکا سرویس در چیست ؟ آیا خسارت بدنه شامل سوختگی دستگاه هم میشود ؟

یکی از مزایای گارانتی بدنه لوکاسرویس در پوشش خسارات سوختگی و خسارات ناشی از نوسان برق بوده که شامل گارانتی کارکرد حتی نبوده و به راحتی در گارانتی بدنه لوکا سرویس تحت پوشش قرار میگیرد .

تفاوت گارانتی بدنه با بیمه در چیست ؟ و آیا با داشتن بیمه دیگر نیازی به گارانتی بدنه هستش ؟

دوست عزیز : گارانتی ، تضمین کارکرد صحیح قطعه یا دستگاه از طرف شرکت و گارانتی بدنه ، تضمین دستگاه یا قطعه در موارد خسارات بدنه یا ظاهری از قبیل شکستگی و اتش سوزی و ... خواهد بود . در بیمه (گارانتی بدنه )لوازم صوتی تصویری و الکترونیکی، دستگاههای نو و اصلی شامل انواع لپ تاپ، تبلت، تلفن همراه وکامپیوتر پرتابل (قابل حمل)، با برندهای معتبر که گارانتی کننده در داخل كشور مسئولیت خدمات پس از فروش محصولات فوق را بر عهده داشته و از لحاظ کیفیت و استاندارد، دارای جایگاه قابل قبول در ایران و جهان باشند، تحت پوشش بیمه و گارانتی بدنه قرار می گیرد.که این مسولیت را گارنتی لوکا سرویس به خوبی بر عهده گرفته است و توانسته تاکنون رضایت تمام مشتریان را جلب نماید.

آیا میتوان دستگاههای دست دوم یا کارکرده را گارانتی بدنه یا بیمه بدنه نمود ؟

دوست عزیز : خیر نمیتوان دستگاه های کار کرده حتی دستگاه هایی که چند ماه از گارانتی کارکرد انها میگذرد را گارانتی بدنه نمود البته استثناء وجود دارد آن هم فقط در دفتر مرکزی تحت نظر مستقیم کارشناسان گروه گارانتی بدنه لوکا سرویس .

هزینه های حمل و نقل به عهده گروه گارانتی بدنه لوکا سرویس خواهد بود یا مشتری ؟

در مواردی که در شهر شما مرکز ارایه خدمات به مشتریان فراهم نیست ولی مرکز صدور خدمات گارانتی لوکاسرویس وجود دارد ، میتوانید با مراجعه به این مراکز درخواست خدمات نمود و در عیر اینصورت هزینه ارسال به مستقیم مراکز به عهده مشتری خواهد بود .در غیر این صورت هزینه ارسال تا مرکز خدمات در همان شهر بعهده مشتری و مابقی بعهده گروه گارانتی لوکا سرویس میباشد

پروسه گارانتی بدنه در صورت خرابی دستگاه چقدر زمان میبرد ؟

دوست عزیز : حداکثر پروسه زمانی ارایه خدمات در صورت نیاز تا 15 روز کاری تعیین شده و گروه لوکاسرویس تمام تلاش خود را در تسریع خدمات رسانی و کم کردن این زمان در دستور کار خود دارد.

آیا میتوان هم از گارانتی بدنه استفاده کرد و هم از گارانتی کارکرد ؟

دوست عزیز : بله شما میتوانید از گارانتی شرکت های دیگر استفاده و گارانتی بدنه را از گروه لوکاسرویس دریافت کنید و یا هر دو را از گروه لوکاسرویس استفاده نمایید .

در صورت داشتن چند دستگاه آیا تخفیف شامل حال من خواهد شد ؟

دوست عزیز : در صورت داشتن چنددستگاه و یا استفاده خانواده از گارانتی و ضمانت بدنه لوکا سرویس شامل تخفیف های ویژه خواهید شد. برای اطاعات بیشتر لطفا با شماره 41704-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت راهنمایی و خدمت گذاری به شما عزیزان مراتب را فراهم آورند

آیا بعد از گرفتن کارت گارانتی و ضمانت بدنه باید آن را در سایت ثبت کرد ؟

دوست عزیز: بله شما فرصت خواهید داشت تا بعد از یک ماه در پروفایل خود در سایت و سامانه ثبت نام و مشخصات خود را تکمیل نموده از مزایای آن مانند شرکت در قرعه کشی ، جشنواره و کوپن تخفیف و ... بهره مند شوید.

در صورت خسارت به مورد ضمانت بدنه شده یا خرابی قطعه یا دستگاه ، مراحل دریافت خسارت و یا تعمیر چگونه است ؟

دوست عزیز : در صورت بروز هر گونه خسارت احتمالی تحت پوشش با مراجعه به مراکز خدمات درخواست خدمات نموده و یا با کارشناسان مشاور ما تماس حاصل نمایید .

ضمانت بدنه و گارانتی گروهی بدنه یا خانواده چیست و چه مزایایی دارد؟

گارانتی و ضمانت بدنه گروهی ویژه شرکت های وارد کننده و سازمانهایی هستش که نیاز به گارانتی و ضمانت بدنه محصولات خود برای ارایه به بازاربه همراه گارانتی ویژه دارند و خریدار پس از خرید خود مستقیما برای ثبت گارانتی بدنه به سامانه اقدام خواهد کرد . ضمانت بدنه خانواده برای افراد یک خانواده تعریف شده که در صورت استفاده از آن میتوانند با تخفیف ویژه دستگاههای خود را ضمانت بدنه نمایند و از مزایای شرکت در قرعه کشی ، هدایای سالیانه و ... استفاده نمایند.

برای اطمینان از گارانتی و ضمانت بدنه خریداری شده از فروشگاهها چگونه باید عمل کرد ؟

برای استعلام گارانتی و ضمانت بدنه صادر شده برای هر دستگاه کافی است شماره ضمانت نامه خود را در قسمت استعلام ضمانت نامه وارد کرده و دکمه استعلام را بفشارید و یا اینکه شماره ضمانت نامه را به شماره سامانه پیام کوتاه گروه لوکاسرویس ارسال نمایید ،شایان ذکر است تمامی نمایندگان صدور ضمانت بدنه لوکا سرویس در سراسر دارای حکم رسمی از شرکت ایمن شبکه آرون میباشند که با رویت آن میتوانید به صحت و اطمینان این ضمانت نامه ایمان داشته باشید.

طرح پرسش جدید