راهکارهای لوکا

app loca.ir

 • لینک دانلود اپلیکیشن ثبت تصاویر برای دستگاه های اندروید   :

 • http://amen-co.com/app/loca.apk

 •      لینک دانلود اپلیکیشن ثبت تصاویر برای دستگاه های IOS   :

 •  https://itunes.apple.com/us/app/iloca/id1208554706?mt=8

 • خدمات پس از فروش و کیفیت ارائه آن از جمله مباحثی است که به اندازه انتخاب یک کالای خوب اهمیت دارد و می تواند تجربه استفاده ازیک محصول را در نظر کاربرانش لذت بخش کرده یا آن را به کابوسی وحشتناک بدل کند.
  سرعت تعمیر، پوشش قطعات تحت ضمانت، برخورد با مشتری و مهم تر از همه گستردگی دفاتر خدمات از جمله مواردی هستند که در این مبحث اهمیت دارند و مشتریان باید به آن توجه نمایند همواره بحث سرویس و خدمات پس از فروش یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان بوده و طی بررسی های موجود، شرکت های بسیاری درزمینه بحث گارانتی و خدمات پس از فروش در کشور مشغول به کار هستند. گارانتی و ضمانت بدنه لوکا سرویس تعهد خود را بر اطمینان و آسایش مشتری درهر خرید قرار داده به گونه ای که با ضمانت گروه لوکاسرویس هیچ دغدغه ای برای خریداران باقی نماند و خریدی مطمین با ضمانت لوکا سرویس داشته باشند
  از مزایای مهم ضمانت لوکا سرویس این است که با دامنه وسیع خود که خطرات متعدد و متنوعی را زیر پوشش قرارمی دهد
  قیمت بسیار پایین و مقرون به صرفه برای صدمات فیزیکی و گارانتی از نتایج این گستردگی و تنوع است
  گارانتی یا ضمانت نامه در واقع قراردادی یا تعهدی است که گارانتی دهنده ، متعهد می گردد چنانچه آن کالادر مدت زمان معین که در ضمانت نامه (گارانتی بدنه) نیز قید گردیده دچار نقص یا ایرادی گردد بدون اخذ وجهی آنرا تعمیر کند (بدون گرفتن اجرت تعمیر و هزینه قطعات) و در صورتی که ایراد وارده اساسی باشد با دستگاه نو تعویض نماید.
  .
  گروه لوکا بدون قید و شرط و با نگاه آسایش و اطمینان خاطر مشتری پروسه گارانتی را طراحی و مدیریت میکند به گونه ای که خریدار در کمترین زمان ممکن در صورت نیاز به جبران خسارت وارد شده نایل آید.
  از دیگر مزیتهای ضمانت لوکاسرویس دسترسی آسان وساده به سامانه و صدور سریع ضمانت نامه حتی توسط مشتری خواهد بود.
  ارزش آفريني براي همه ذينفعان و كمك به شكوفايي اقتصاد ملي از طريق ايجاد اطمينان در چرخه فعاليت هاي اقتصادي كشور ما را بر آن داشته تا با فرهنگ ضمانت به معنی واقعی برای  حل مشکلات اقتصادی اقدام و از خود شروع کنیم.
  گارانتی وضمانت بدنه لوکا سرویس ،آرامشی را در لحظه خرید به شما القا میکند و لذت یک خرید خوب را در ذهن شما حک می نماید.