گارانتی و ضمانت بدنه لوکا

photo_2017-02-13_03-50-05

گارانتی بدنه لوکا چیست ؟

 

 

لوکا (LOCA) به معنی در امان و اطمینان، اولین وب سایت ارائه دهنده خدمات گارانتی بدنه(بیمه بدنه) محصولات الکترونیک شامل گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر های بدون کیس (All in One) و سایر موارد مرتبط به صورت آنلاین از طریق نمایندگان و مراکز مستقر در پاساژهای تخصصی موبایل و کامپیوتر، در ایران می باشد.

هدف لوکا ارائه خدمات متمایز و فراتر از گارانتی عرضه شده توسط سایر شرکتها با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی به مشتریان خود می باشد.

زمانی که گوشی تلفن همراه خود را از فروشگاه معتبر خریداری می کنید، کالای مورد نظر دارای یکسال گارانتی است که این گارانتی دارای شرایط و استثنائات زیادی می باشدکه در اکثر موارد دستگاه شما را فاقد شرایط گارانتی می کند از جمله موارد بسیار زیاد و ملموس در صورت وجود کوچکترین آثار ضربه روی دستگاه و امثال آن که با بررسی توسط مرکز خدمات آن شرکت، کالا فاقد شرایط لازم جهت گارانتی اعلام میشود.

photo_2017-02-13_03-54-24

 

جمله کالای شما فاقد شرایط گارانتی بدنه می باشد  جمله ای بسیار آشنا برای اکثر شما هنگام مراجعه به مراکز گارانتی می باشد.

 

 

طبق بررسی آخرین آمار مراجعه کنندگان به مراکز خدمات پس از فروش در سراسر ایران حدود 68% مراجعات بابت شکستگی صفحه نمایش بخصوص در تلفن همراه و تبلت می باشد که فاقد شرایط گارانتی بوده و هزینه تعمیر مجدد آن حدود50 تا 80 درصد قیمت دستگاه است که در اکثر مواقع تعمیر مقرون به صرفه نمی باشد.

لوکا همچون زرهی مستحکم دستگاه شما را از حوادث و اتفاقاتی همچون ضربه و شکستگی، آب دیدگی، سقوط از بلندی، آتش سوزی، سیل، زلزله و طوفان که تحت پوشش هیچ یک از مراکز گارانتی نمی باشد محافظت و  ایمن می کند.

لوکا در واقع نوعی گارانتی بدنه می باشد که با مراجعه به مراکز مجاز خدمات پس از فروش دیگر جمله “کالای شما فاقد شرایط گارانتی می باشد” را نخواهید شنید.

آمن با ایجاد مراکز نمایندگی فروش در سراسر ایران امکان صدور و چاپ آنی ضمانت نامه جهت مراجعه کنندگان با دریافت و ثبت مشخصات مشتری و دستگاه در وب سایت لوکا به آدرس www.LOCA.ir و پرداخت بهاء ضمانت نامه مطابق تعرفه مشخص شده در وب سایت را فراهم نموده است.

جهت رفاه حال و همچنین رضایت خاطر شما مشتری گرامی، صحت اعتبار و مدت ضمانت نامه از طریق مراجعه به وب سایت لوکا به آدرس www.loca.ir در قسمت استعلام ضمانت نامه قابل مشاهده میباشد.

لازم به ذکر است اسامی کلیه نمایندگان مجاز فروش و خدمات پس از فروش در وب سایت لوکا در بخش نمایندگان اطلاع رسانی شده است